Ekonomi

Garanti bankası ihtiyaç kredisi hesaplama

Başvurunuz esnasında bizlere bildireceğiniz T.C. Kimlik Numaranızı kullanarak çekmek istediğiniz kredilerin hangi aşamada olduğunu görebilir garanti bankası ihtiyaç kredisi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Kredi Şartları;

  • 18 yaşını doldurmanız
  • Kredi ödemelerinin eksiksiz yapılması
  • Belgeli gelir durumu
  • İpotek verme konusunda eşinizin rızasını olması

Garanti Bankası Başvuru

Hesaplama yapılarak listeli hale gelecek garanti bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tekliflerinden kolayca yararlanmak için hemen başvurabilirsiniz. Sizde kredi tekliflerine internet adresimiz üzerinden kolayca başvuru yapabilir vakit kaybetmeden bankaların iletişime geçmesini anında sağlayabilirsiniz. Başvurma butonu olmayan kredi tekliflerine bankanın en yakın şubesine giderek başvurunuzu arayarak iletebilirsiniz.

Garanti bankasının kredi üzerinde bankaların bireysel olarak kredi kullanımı kapsamında sunmuş oldukları ihtiyaç kredisi seçeneklerini inceleyebilir, kredi karşılaştırması gerçekleştirerek hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri, bankaların bireysel ve tüketici kredisi kapsamında sunmuş oldukları kredi türleridir. İhtiyaç kredileri genel olarak 1000 TL’den başlamaktadır. Bununla beraber ihtiyaç kredileri maksimum 30.000 TL civarına kadar sunulmaktadır. Minimum ve maksimum derecede verilecek olan kredi limitleri bankalara göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç kredisi genel olarak son derece az masraf ve evrak gerektirmektedir. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında, masrafsız şekilde kredi ve kefilsiz kredi seçenekleri yer almaktadır.

Öneriler

İhtiyaç kredisi talebi doğrultusunda bankalar aracılığı ile risk hesaplamanız yapılarak ilk olarak ön onay aşamasından geçmesi gerekmektedir. Ön onay aşamasından geçmek adına kredibilitenizi arttırmanız önemlidir. Bu konu da ise ilk olarak, uzun zamandır ödenmemiş durumda ve faiz birikmiş kredi kartı borçlarınızı düşürebilirsiniz. Bununla beraber mutlaka kredi borçlarınızı mümkünse temizlemeniz gerekmektedir. Kredi borçları üzerinde yaşanacak olan gecikmeler ya da aksama sorunları sizi bankaların gözünde daha riskli duruma gelmesine neden olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu