Moda

Yeni Yılın Trend Rengi Mor

Kırmızı ve mavinin karışı olan mor çoğu zaman depresif bir renk gibi görünse de oldukça yoğun bir renktir. Yeni yılın rengi mor renk, her kıyafette, ev dekorasyonunda ve aksesuarda gizemli bir şıklık sunar. Bu yıl Pantone Ultra Violet Mor rengi açıkladı ve morun en parlak tonu hayatımızın ortasına dahil oldu.

Mor Elbiseler

Mavi tabanlı mor rengin sarışınlara çok yakışacağı bu yıl, abiye ve günlük elbiselerde sade olarak mor renk görülebilecek. Mor rengin etkin kullanımı için abiye modasında tafta kumaşlar tercih edilebilir. Günlük elbiselerde ise Kloş etekler tercih edilebilir.

Mor Aksesuar ve Ayakkabılar

Elbette ki kıyafetlerin tamamlayıcısı olan ayakkabı ve aksesuarlarda da yeni yılın rengi mor bol bol görülecek. Çantadan kolyeye, kemerden ayakkabıya kadar pantone ultra viyola morunu her yerde göreceğiz. Ayakkabı modelleri arasında seçim yapmak istediğinizde parlak viyola tonları size ilham verecek tasarımlarla dikkat çeken stiller oluşturmanızı sağlayacaktır.

Evlerde Mor Ötesi

Ev dekorasyonunda da mor ve ötesini bol bol göreceğimiz eşyalar, limon sarısı, havai mavi ve ahududu kırmızısı tamamlayıcı renkler olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca kombinlerde, bambu rengi ve camel tonları da rengi tamamlamak için tercih edilecek.

Mor Makyaj

Marjinallerin favori rengi olan mor, saç ve makyajda da kullanılacak. Parlak moru saçlarda sık sık göreceğiniz. Çok güzel bir mor tonu olan bu renk saçlarınız ve makyajınızı tamamlamak için ideal bir renk tonu olacaktır. Açık ve koyu tonları tercih edebileceğiniz mor makyaj ve saç modelleri için özellikle marjinaller ruj ve farlarla bu rengi koruyacak. Yani yeni yılın rengi mor her yaştan insan için birbirinden renkli kombinlere ilham olacak.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu