Teknoloji

En İyi 10 Android Uygulaması

 

Hayatımıza girdiği ilk günden itibaren birçok eğlenceli oyun ve uygulamayı da bizlere sunmuş olan Android cihazların sahip olduğu 10 adet en iyi android uygulamalarını bu yazımızda derledik.

  1. Candy Crush Saga

Muhtemelen Android oyunları arasında en çok oynanan uygulama Cand Crush Saga olmaktadır. Milyonlarca insan dünya üzerinde bu oyunu bir mücadele içerisinde oynamaktadırlar.

  1. Google Maps

Gelişen teknoloji ile beraber gitmek istenilen noktalara navigasyon cihazları ile gitmek kolay bir hal almıştır. Android işletimcisinde Google‘un ürünü olan bu navigasyon uygulaması bedava olmakta ve internet bağlantısı ile çalışmaktadır.

  1. Google Chrome

Bilgisayarların vazgeçilmezi olan Chrome anroid akıllı telefonlarda da sınırsız bir hizmet vermektedir.

  1. Cam Scanner

Belge taramak için kullanılan bu program gerçekten artık elinizde Android cihazınızın bir tarayıcı görevi üstlenmesine vesile olacak.

  1. WhatsApp

WhatsApp dünya üzerinde en çok kullanılan Android programlarının başında geldiğinden bu listenin olmazsa olmazları arasında. En hızlı mesajlaşma ağı olan whatsapp üstelik çok ucuz bir uygulama olmaktadır.

  1. Pocket

Muhteşem bir makale okuma programı olan Pocket, online iken kaydettiğiniz makaleleri ya da internet sitelerini offline olduğunuzda da takip etme fırsatını sizlere sunmaktadır.

  1. Trip Advisor

Dünya üzerinden 100 milyondan fazla kullanıcısı olan bu program ile dünyanın her karış toprağı hakkında kolaylıkla gezi notları ve bilgileri bulabilirsiniz. Trip Advisor yurt içi ya da yurt dışı seyahatlerinde sizlerin en büyük yardımcısı olabilir.

  1. Adobe Photoshop Express

Android cihazlarınızdan adeta profesyonel fotoğraf makinası kalitesinde resimler elde etmeniz için sizlere muhteşem bir hizmet sunmakta olan bu program ücretsiz olmaktadır. Sadece bazı efektleri ücretli olarak satın alabiliyorsunuz. Kırmızı göz düzeltmesi ve kontrast ayarı gibi birçok avantaj bu programla Android kullananlara sunulmaktadır.

  1. Poweramp

Android cihazlar için çok fonksiyonlu bir müzik oynatıcısıdır. Eğer telefondan müzik dinliyorsanız indirmeniz gereken programlar arasındadır.

  1. SkyScanner

Dünya üzerinde bulunan bütün havayolu şirketlerinin rotalarını ve ucuz uçak biletlerini bulma şansını sizlere sunan bu program yine seyahat etmeyi seven Android kullanıcılarının cihazlarında bulunması gereken uygulamalardan birisi olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu