Moda

Uzun Elbiseler ile Modern Görünmenin Yolları

Elbise seçimleri uzun elbiseler arasından olacak kişiler, modern görünmek istiyor olabilir. Hem uzun elbise hem de modern bir görünüm için size sunmuş olduğumuz öneriler olacak. Bu öneriler dahilinde, modern bir şıklık yaratabilirsiniz.

Trend Modeller Tercih Edilmeli

Seçmiş olduğunuz elbisenin boyu uzun olabilir. Nasıl modern görünürüm sorusunun cevabı bu noktada seçmiş olduğunuz elbisenin modeli ile de alakalıdır. Çiçek desenli olan elbiselerin renginin de mat olması durumunda modern görünümden uzaklaşabilirsiniz. Bunun için elbise modelleri arasından trend olanlarını tercih edin. Biraz daha parlak kumaşlar ve geometrik desenler, modern görünmeniz için yeterli olacaktır. Mümkün olduğunca modern desenler arasından seçiminizi yaparak, istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

Şık Ayakkabılar ile Kombin Edilmeli

Elbiseyi giydikten sonra tercih etmiş olduğunuz ayakkabı uzun elbise ile modern görünmenin yolları arasında önemli bir kriter. Seçilen ayakkabı elbise ile uyumlu olmalı. Eğer spor uzun elbise varsa spor ayakkabı tercih ederek direkt olarak modern ve spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun dışında zarif gözükmek adına uzun elbiselerinizi stiletto ayakkabılarınız ile de kombinleyebilirsiniz. Dolgu topuk modern ayakkabılar da aynı şekilde modern bir görünüm elde etmeniz açısından önemlidir.

Tamamlayıcı Takılar Kullanılmalı

Elbiselerin en önemli tamamlayıcıları mutlaka takılardır. Eğer modern görünüme ulaşmak istiyorsanız seçmiş olduğunuz takıların modern olmasına dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz takıların elbisenizin deseni, kumaşı ya da giymiş olduğunuz ayakkabılar ile uyum içinde olmasına dikkat edin. Eğer sade bir elbiseniz varsa büyük takılar ile şık olabilirsiniz. Ancak karışık desenli bir elbisede çok yoğun takı kullanmanız uygun olmayabilir. Bu sebeple mümkün olduğunca uyum yakalamak adına takılarınızı ona göre seçmelisiniz. Uzun elbiseler ile modern görünmenin yolları bunlardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu