Moda

Yaz Aylarında Kombin Önerileri

Yaz aylarında kombin önerileri  sıcak havalarda  terden etkilenmemek, iyi görünmek gibi nedenlerle önem kazanır.  Yaz kombin önerileri ile avantaj sağlanabilr.

Yazın Kumaş Seçimi

Yaz kombini önerileri detaylarına geçmeden önce hangi kumaşların öne çıktığına değinmekte fayda vardır. Yaz aylarında teri hızlı şekilde emen pamuklu, keten tarzı hafif ve serinletici ürünleri seçmeniz önerilir.  Bu şekilde güneşten gelen zararı da engellersiniz. Ayrıca  cildinizin zarar görmesi bu şekilde engellenmiş olur. Yani cilt yapısında oluşan ter ve sıcaklık kaynaklı dermatolojik  sorunlara kumaş seçimini doğru yaparak engel olabilirsiniz.

Yaz Aylarında Etek Ve Bluz

En sık kullanılan yaz kombinleri için bu sene de  etek ve bluzları sıkça görmek mümkün. Salaş etekler, sade tasarım bluzlarla ortaya dinlendirici bir görüntü oluşturuyor. Eteklerde canlı tonlar, tüllü kumaşlar, öne çıkan diğer detaylardan. Ancak etek sevmeyenler için pantolon etekler de değerlendirilebiliyor. Bu şekilde rahat şekilde uzun yürüyüşler de yapabilirsiniz.

Şort Ve Mini Etekler

Mini kıyafetler ilgi alanınıza giriyorsa bu durumda  yaz aylarına özel birçok kombini yapma şansınız vardır. Özellikle günlük giyimde öne çıkan bu kıyafetler sizi bir yandan şık gösterirken diğer yandan  serin tutacaktır. Mini etek veya şort kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta ayakkab seçimidir. Yani klasik mi spor mu giyim olduğuna göre değişen biçimde  uygun kullanım sağlanmalıdır.  Eğer etek – şort gösterişliyse bluz ve diğer bölümler sade olabilir.

Yazlık Elbiseler

Yazlık elbiseler sizin günlük giyimde ya da diğer zamanlar en çok faydalanabileceğiniz ürünler olabilir. Elbise başlı başına güzel görüntü verdiği zaman alınan sonuçlar da iyi olacaktır. Yani tek bir elbise iyi bir çanta ve ayakkabı ile tamamlandığında çok kolay biçimde sizi kurtarabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu