Dekorasyon

Gri Koltuk Takımı Ne Renk Perde ile Kombinlenir?

Ev dekorasyonuna vermiş olduğunuz önemi biliyoruz. Bunun için gri koltuk takımı ne renk perde ile kombinlenir sorusunun cevabını sizlere ulaştırıyoruz. En iyi perde renk seçenekleri ile evinizin hangi odasında olursa olsun harikalar yaratacaksınız. Başarılı bir dekorasyon için renk uyumunun ne kadar önemli olduğunu unutmayın.

Bordo Rengi ile İhtişamı Yakalayın

Tercih edebileceğiniz renk seçenekleri arasında bordo bulunmalı. Gri ve bordo uyumu ile odanızda çarpıcı bir şıklık yaratabilirsiniz. Gri sade ve açık bir renk olduğundan, bordo desenlerin olduğu bir perde seçimi sizin için iyi olacaktır. Eğer odanız küçükse, stor perde seçenekleri arasından güneşliğinizi temin edip, perdenizi uzun perdelerden yana kullanabilirsiniz. Eğer odanız darsa, yere kadar olan perdenler odanızın büyük gözükmesini sağlayacaktır. İdeal bir boyda olan perde ile gri koltuk takımınızla perdenizi kombinleyin.

Mavi ile Uyum İçin Olun

Dekorasyonda önemli bir husus, uyumlu renkler üzerinden hareket etmektir. Gri koltuk takımına hangi renk perde olur sorusuna yanıt olarak, eğer sade bir şıklık istiyorsanız buz mavisi, deniz mavisi gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer odanızda dikkat çeken parça perdeleriniz olacaksa, daha koyu renk mavi perdeleri seçebilirsiniz. Mavi renk huzurun rengi olduğundan, yapmış olduğunuz bu seçim sizi huzur veren bir dekorasyon sunacak. Yapmış olduğunuz seçimde renkten ziyade perde seçiminizin de önemli olduğunu unutmayın.

Asil Dekorasyonda Mor Perde

Yapmış olduğunuz dekorasyonun sizin asaletinizi yansıtmasını istiyorsanız, direkt olarak mor rengi seçmelisiniz. Koyu tonlarda olan mor rengi ile grinin yakalamış olduğu uyum, perdelerinizin ve koltuklarınızın aynı anda dikkat çekmesini sağlayacak. Bunu bilerek hareket ettiğiniz sürece, en iyi perde ve koltuk ikilisi sizin evinizde olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu