Moda

Moda Podyumlarından Sokaklara İnen Bahar Trendleri

Bahar kapıda! Baharın gelişi ile birlikte baharın simgesi olan çiçekler, güneş, bahar esintileri kendisini gösterecek. Bahar trendleri baharın simgelerini üzerlerinde taşıyacak şekilde moda uzmanları tarafından pek çok defilede sergilendi. Size defilelerden sokağa taşınan bahar trendleri hakkında bilgi vereceğiz.

  1. Pastel Tonlar Zirveye Oturacak

Baharın gelişi ile birlikte pastel tonda kıyafetler en çok vitrinlerde karşılaştığımız renkler haline gelecek. Özelikle limon sarısı, pudra pembesi, yeşil ve lila renklerini göreceğimiz kıyafetler bahar havasını üzerinizde taşımanızda size yardımcı olacak.

  1. Pul ve Işıltılı Kıyafetler Moda

Pullu ve ışıltılı kıyafetler bahar ve yaz aylarında en çok karşılaşılan kıyafetler haline gelecek. Özellikle renk tonu geçişleri olan bu kıyafetler ile her daim canlılığı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

  1. Saçaklı Kıyafetlerin Cazibesi

Hareketli kıyafetler baharın gelmesi ile birlikte vitrinlerde yer alacak. Özellikle saçak, püsküllü kıyafetler kendilerini elbise, bluz ve etekler başta olmak üzere pek çok kıyafette kendisini gösterecek. Şık ve tarz bir bahar kombini yaratmanızda size yardımcı olacak.

 

  1. Kareli Kıyafetlerin Şıklığı

Kareli kıyafetler özellikle cesur bir tarz yaratmak istiyorsanız bahar kombinlerinde kendisini gösterecek. Özellikle kareli gömlek ve şortlar bu bahar ve yazın modası olacak gibi görünüyor. Kareli kıyafetleri tercih edecekseniz; diğer kıyafetlerinizi desensiz ve sade tutmanızda fayda olacağını söyleyelim.

  1. Fırfırlı Kıyafetlerin Dansı

Fırfırlı kıyafetler kendisini sonbahardan bu yana taşıyan kıyafetler olarak karşımıza çıkacak. Pek çok renk ve modelde fırfırlı kıyafetleri davetlerde, ofislerde, sokaklarda ve plajlarda göreceğiz. Özellikle feminen ve havalı görünmek isteyenlere bu kıyafetleri öneriyoruz.

  1. Transparan Kıyafetler Ön Plana Çıkıyor

Transparan modelde pek çok parça bahar kombinleri arasında kendisini gösterecek. Özellikle elbise, bluz ve tişörtlerde sık sık karşımıza çıkacak olan transparan detaylarda kıyafetlerinize yer vererek şık, seksi ve feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu