Yaşam

Erkekleri Kendine Bağlamanın Yolları

Asırlardır kadınların en büyük ilişki sorunlarından biri olan erkekleri kendine bağlamanın yolları bazen büyülerle bazen de çeşitli entrikalarla kendini göstermiştir. Başarıya ulaşması kolay olmasa da birçok kadın çeşitli taktikler kullanarak erkekleri kendine bağlamaktadır.

Doğal Olmak

Ne kadar entrika ve hainlik düşünürseniz bunun ortaya çıkması da o kadar sıkıntı yaratacaktır. Bu yüzden başkası gibi görünmeye çalışmayın ve kendiniz olun. İçine girdiğiniz farklı kişilere değil, size aşık olacak bir erkeğe ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Zaten duygularınız karşılıklıysa ve yaşam tarzlarınız birbirine denkse, bu süreci doğru biçimde değerlendirebilirsiniz.

Kendi Ayakları Üzerinde Durabilmek

Erkekler aciz ve maddi sıkıntı içindeki kadınları kullanmaya meyillidir. Bu yüzden kendi ayaklarınız üzerinde durarak mağdur rolü oynamaktan vazgeçmelisiniz. Kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız, terk etmek istediğinizde size kuvvet verecek ve başkasına muhtaç olmamak size güç verecektir.

Saygılı Olun

Bir erkeği kendine bağlamak için değil, kendi saygınlığınız için insanlara karşı saygılı tutum içinde bulunmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca birçok kişinin tercih ettiği gibi, aile ilişkilerinde de eleştirel olmamalı ama kendinizi de ezdirmemelisiniz. Bu da sadece saygılı olmakla mümkün olmaktadır. Sadece aşık olduğunuz kişiye değil, kendinize de saygınız olsun.

Dürüst Davranın

Evlenmek istiyorsanız istemiyormuş gibi yapmayın, evlenmek istemiyorsanız da evlenecekmiş gibi yapmayın. Her koşulda dürüst davranmak ve olduğunuz gibi fikrinizi, hayallerinizi ve ideallerinizi açıkça ifade etmek önemlidir. Dürüst olmanız size her zaman kazandırır. Çünkü karşı tarafın planları sizinkilerle örtüşmüyorsa vakit kaybetmenizi de engeller. Hem zamanınızı hem de duygusal bağlanma sürecinizi uzatmadan bu kişileri hayatınızdan çıkarabilir ya da hayatına sokabilirsiniz. Bir erkeği kendine bağlamanın yolu entrikalardan değil, açık ve net davranarak dürüst olmaktan geçer.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu