Moda

Krem Renge Ne Yakışır, Nasıl Kombinlenir?

Krem Renge Ne Yakışır, Nasıl Kombinlenir? Renklerin seçiminde doğru kararlar almak şık bir görünüm almayı sağlar. Bizde yazımızda krem renk nasıl kombinlenir? Bu konuyu ele alalım.

Krem Renge Ne Yakışır, Nasıl Kombinlenir? Birçok kişi bu konuda bilgi sahibi olmak ister. Nötr renklerden biri olan krem rengini tamamlamada birçok renk kullanılabilir. Önemli olan bunların ölçülü ve yerinde olmasıdır. O zaman bizde yazımızda krem renk nasıl kombinlenir? Bu konuyu ele alalım. Fakat bundan önce krem renge uygun renkler hangileri bunlardan bahsedelim.

Krem Renge Uygun Renkler

Krem rengi kombin oluşturmada sıkıntı yaratmayacak renklerden biridir. Birçok renkle uyumu yakalamak mümkündür. Bu renklerin başında kiremit rengi, kahverengi, lacivert, bordo, kırmızı, saks mavisi gelir. Bunun yanında pudra pembe ve bej gibi renklerle yumuşak bir uyum yakalanabilir. Birçok giyside krem rengi bulunduğu için bunları yakışan renklerden birini seçerek tamamlanabilir. O zaman yazımızın devamında krem renk nasıl kombinlenir? Bundan bahsedelim.

Krem Renk Nasıl Kombinlenir?

Krem renk birçok renkle uyumuyla kombinlerde kolaylık sağlar. Krem rengiyle uyumlu renkler kıyafet seçimlerinde oldukça faydalı olacaktır. Daha çok koyu renklerle yakışan krem rengi vücut tipine göre giyildiğinde şık bir görünüm sağlar. Örneğin kahverengi, lacivert bir kalem etek yada İspanyol paça pantolon üstüne krem rengi bluz oldukça yakışacaktır. Kalça ve basen kısımları geniş olan kimseler bu renkleri seçerek doğru bir seçim yapacaktır.

Tek renk kombinlerinde krem rengi kolay tamamlanmasıyla oldukça tercih edilir. Çanta yada ayakkabıda bordo yada kiremit rengi seçimleri abartıya kaçmadan şıklık oluşturacaktır.

Krem rengi her mevsimde tercih edilen bir renk olduğu için mevsimlerin yoğun kullanılan parçalarında geniş yer kaplar. Yazın krem rengi tişörtler kot şortlarla oldukça yakışacaktır. Kışın ise krem rengi kazak ekose bir mini etekle tamamlanacaktır. Görüldüğü gibi krem rengin her mevsim kullanma olanağı vardır.

Krem rengi kullanılırken desenli ve çizgili detaylı olmaması daha yararlıdır. Ayrıca ten rengine krem rengi yakışmayan kimseler bu rengi pantolon ve eteklerde kullanabilir. Krem rengi hangi renk ile uyumlu olduğunun bilinmesi şıklığınıza şıklık katar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu