Moda

2018 Erkek Modası

Yeni sezonda modayı takip etmek isteyen erkekler için 2018 erkek trendleri tarzlara göre değişmektedir. Bayanlarda olduğu kadar erkeklerde de kullanılan yeni sezon renk seçeneklerinde özellikle yosun yeşili, bordo, camel, gri ve haki renkler hâkimdir. Bu nedenle modayı yakından takip etmek isteyen erkeklerin tercih edebileceği renk seçenekleri oldukça geniştir. Özellikle dış giyimde kullanılacak olan mont veya palto seçeneklerinde iddialı renklerin tercih edilmesi daha dikkat çekici görünmenizi sağlayacak.

Fitili Kadife Modası

Yeni sezonda bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de fitili kadife modası yer alıyor. Özellikle yeni sitil tarzınızı belirlerken kullanabileceğiniz seçeneklerden biridir. Takım elbise seçimlerinde yapacağınız dar kesim seçimleri vücut ölçülerinizi ortaya çıkartırken aynı zamanda daha karizmatik görmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle modayı yansıtmak istediğinizde tercih edebileceğiniz kıyafet seçimlerinde özellikle vücut ölçülerinize uygun şekilde yapmanı aynı zamanda daha dikkat çekici görünmenizi sağlayacak.

2018 Erkek ModasıBalıkçı Yaka Kazaklar

Takım elbiselerle veya spor tarzda girmek isteyenlerin tercih edebileceği seçenekler arasında özellikle 2018 erkek sonbahar kış modası için balıkçı yaka kazaklar hem soğuğa karşı korunmanızı hem de daha şık görmenizi sağlayacak seçeneklerden biridir. Doğru şekilde kombin yapmanız halinde istediğiniz gibi farklı bir tarza sahip olabilirsiniz.

Özellikle kış aylarında takım elbiseler içerisinde kullanacağınız parçalardan biridir. Bu sayede hem tarzınızı belirleyebilir hem de soğuğa karşı korunabilirsiniz.

Yosun Yeşili

Kıyafet seçimlerinizde özellikle yeni sezonu yansıtmak istediğinizde tercih edebileceğiniz renklerden birisi de yosun yeşilidir. Pantolon veya kaban tercihlerinize yapacağınız yosun yeşili seçimler özellikle sonbahar ve kış aylarında içinizdeki yeşilliği yeniden hayata geçirmenizi sağlayacaktır. Renk seçimlerinizde doğru şekilde ve yeteri kadar uygun renkleri kullanmanız hazırlayacağınız kombinler ötesinden istediğiniz iddialı seçimleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu