Teknoloji

TCL 20E ve TCL L7 Telefonları Satışa Çıktı!

TCL 20E ve TCL L7 Telefonları Satışa Çıktı! İşte Fiyatı ve Özellikleri yazımızda yer almaktadır. Popüler telefon üreticilerinden birisi olan TCL firması Ocak ayında tanıttığı TCL 20 E ve TCL L7 modelli telefonları geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Özellikle teknoloji meraklılarının merak ettiği TCL 20E ve TCL L7 hakkında ki detayları ele aldık.

TCL 20E ve TCL L7 Telefonları Satışa Çıktı! TCL 20E ve TCL L7 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler verdiğimiz bu yazımızda özellikle son yıllarda yeni çıkarttığı model telefonları ile tanınan ve popülerliği her geçen gün daha da artan TCL markası yeni model telefonları geçtiğimiz günlerde çıktı. 160 ülkede faaliyet gösteren ve yenilikçi telefon modelleri ile gün yüzüne çıkan TCL firmasının TCL 20E ve TCL L7 hakkında ki özelliklere geçelim.

TCL 20E Özellikleri

Yeni telefon modeli TCL 20E ile beraber 32GB dahili hafızası ile öne çıkmaktadır. Bu şekilde özellikle tüm dosyaları, fotoğrafları ve videoları çok sık temizlemekten usta hızlı bir şekilde kullanma avantajı sunmaktadır. Aynı zamanda burada yer alan cihaz ile beraber hem telefon içinde yeterli alan sağlamaktadır. Burada aynı zamanda dikkat çeken bir diğer unsur 3GB RAM ile beraber aynı anda birden fazla uygulama çalıştığı zamanlar bile en iyi şekilde performans sunmaktadır.

TCL 20E modelinin dikkat çektiği bir diğer durum ise 13MP Yapay Zeka destekli olup aynı zamanda Üçlü Kamerası sayesinde kamera açısından yüksek bir performans yakalar bunun yanı sıra aynı zamanda tek dokunuş sayesinde tek bir dokunuşta yüksek performans sağlamaktadır. Telefon kamerası açısından aynı zamanda faz Algılamalı Otomatik özelliği sayesinde yeniden çekme ve odaklama özelliğine gerek kalmadan çekim yapmayı sağlıyor. TCL 20E satış fiyatı 2399 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

TCL L7 Özellikleri

TCL firmasının bir diğer modeli olan TCL L7 ise 5.5 inç HD+ 18:9 ekranı ile beraber kullanıcılarına güzel bir deneyim sunması beklenmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar geniş görüntün sayesinde mükemmel bir deneyim yaşamaktadır. TCL L7 fiyatı ise uygun fiyatlı olup bu açıdan 1600 lira ile satışa sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu