Moda

En Şık Armine Pardesü Modelleri Nelerdir?

En Şık Armine Pardesü Modelleri Nelerdir? Armine pardesü modelleri genel olarak her mevsimde yaygın olarak tercih edilir. Tesettür giyimde yer alan pardesü çeşitlerinin günümüzde kullanımları yaygındır.

En Şık Armine Pardesü Modelleri Nelerdir? Armine pardesü modelleri farklı tarz çeşitleri ile ön planda yer alıyor. Genel olarak hem genç hem de ileri yaş tesettürlü kadınlar için tasarlanmaktadır. Günümüzde pardesü kullanımları yaygın olduğu için Armine marka olarak pardesü çeşitlerinde seçenekleri fazla tutmuştur. Bu yüzden de her tarz ve zevke uygun pardesü çeşitlerini Armine markasında bulabilmek mümkündür.

Genel olarak pardesü çeşitlerinde sade modelleri her zaman için kullanılıyor. Sade model çeşitleri ile kombinler daha kolay olarak sağlanıyor. Kombinlerde eşarp, çanta ve ayakkabı uyumları tercih ediliyor. Renk tercihlerinde ise; kahve ve mavi tonları daha çok hakimdir. Özelliklede gençler tarafından yaz aylarında mavi tonları; kış aylarında ise süt kahve tonları pardesü çeşitlerinde kullanılıyor. Sade pardesü çeşitlerinde farklı renk seçenekleri her sezon Armine markasında yer alır.

Armine Çıtçıtlı Pardesü Modelleri

Pardesü çeşitlerinde modeller ve renkler ön planda yer alıyor. Son zamanlarda ise çıtçıt detaylı olan pardesü modelleri tesettür giyimde trend olarak kullanılıyor. Armine çıtçıtlı pardesü modelleri arasında en çok tercih edilen model; kalem şeklinde pardesü modelleridir. Genel olarak cep detayları da yer alır. Özelliklede sade ve koyu renklerde daha yoğun olarak çıtçıtlı modeller tercih edilir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan bir başka çıtçıtlı pardesü modeli ise; spor çıtçıt modelidir. Çift renk kullanılır. Üst kısımları açık renk alt kısımları daha koyu renkler tercih edilir. Kumaş olarak ise spor kumaş çeşitleri kullanılıyor. Özelliklede yürüyüşler sıklıkla tercih edilen bir pardesü modelidir. Gri ya da lacivert tonları hakim olur.

Armine Kemer Detaylı Pardesü Modelleri

Genel olarak pardesü çeşitlerinde detaylar önemsenir. Bazı pardesü çeşitlerinde kemer detayları sıklıkla tercih edilir. Özelliklede iş ortamlarında kemer detaylı pardesüler daha yoğun olarak tercih ediliyor. Armine kemer detaylı pardesü modelleri arasında sıklıkla tercih edilen ürün; büzgü detaylı kemerli pardesülerdir. Şık olmak isteyen tesettürlü kadınların tercihleri genel olarak bu tarz oluyor.

Bir başka sık tercih edilen kemer detaylı pardesü ise; yarasa kol pardesülerdir. Kol kısımlarının sıkı tutması ile ayrıca rahattır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu