Burçlar

Gunluk Burc Yorumu

Günlük burç yorumlarını merak edenler gazetelerin ilgili köşelerinde kendi burçları için neler yazdığı hususunu ilgiyle izler. Ama sadece güneş burcuna bakmak yeterli değildir.

Günlük burç yorumlarını okurken yükselen burca da bakmak gerekmektedir. Yükselen burçla birlikte güneş burcu takip edilir. Sitemizden gunluk burç yorumu takibi yapabilirsiniz. Doğru bir takiple burç yorumlarını inceleyerek geleceğiniz hakkında çeşitli tahminlerde bulunabilirsiniz.

Burç yorumlarınızı ve yükselen burcunuzu öğrenmek için doğum saatinizi de çok iyi bilmeniz gerekir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız yükselen burcunuzu da öğrenemezsiniz. Burç yorumları için internetten birçok sitede yorum okuyabilirsiniz.

Burç Yorumları Nasıl Oluşturuluyor?

Burç yorumları, gezegenlerin günlük, aylık ve haftalık hareketleri incelenerek yapılmaktadır. Birçok kişi burç yorumu konusunda tutarlı olmayan sonuçlar alabilir.

Herkesin yükselen burcu, doğum saati ve gezegensel etkileri aldığı açılar farklıdır. Bu yüzden burç yorumları konusunda size uymayan sonuçlara denk geliyorsanız muhtemelen yükselenlerinizi incelemiyorsunuz demektir. Gezegensel hareketlere göre belirlenecek olayların hesaplanması son derece önemlidir. Bu yüzden burç yorumlarını incelerken tarafsız bir bakış açısına sahip olmak gerekmektedir.

Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarını incelerken ihtiyacınız olan kaynak olarak yabancı ve yerli web sitelerini tercih edebilirsiniz. Sitemizde de burç yorumları konusunda incelemeler yapabilirsiniz. Kendi burç yorumunuzu kendinizin yapması oldukça zordur. Bu yüzden astroloji konusunda eğitim almış olan kişilerden destek alarak yorumlama yapılması gerekir.

2018 Burç Yorumları

Sitemizden 2018 burç yorumları konusunda bilgi alabilir. Hem güneş burcunuzun hem de yükselen burcunuzun yorumlarını okuyabilirsiniz. 2018 yılında burçları neler bekliyor, gezegenlerin ilerlemeleri ve gerilemelerinin burcunuza ne tür etkiler getireceği konusunda aylık ya da günlük yorumlara bakabilirsiniz. Sitemizde tüm burçlar hakkında detaylı genel bilgi edinebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu