Burçlar

Günlük Burç Yorumu

2018 günlük burç yorumu takip etmek isteyenler, sitemizde tüm burçlara özel yorumları okuyabilirler.

Gezegenlerin hareketlerine göre hayatımızdaki akışı kontrol edebileceğimiz burç yorumlarında merak edilen ve akla takılan her konuda bilgi edinebileceğiniz sitemizde tüm burçlar genelinde yorumları inceleyebilirsiniz.

Koç

Bugün kendinizi kuşkucu ve bencil hissedebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdeki insanlara karşı nazik olmanızda yarar var.

Boğa

2018 boğa burcu için biraz hareketsiz geçecek. Ama bunu dinlenme olarak kabul edenler bugünü istirahat ederek geçirebilirler.

İkizler

Rahatlayın ve strese girecek birşey olmadığının artık farkına varın. Herşey yolunda olacak ve sorunsuz bir şekilde günü atlatacaksınız.

Yengeç

Bugün yengeç burcu için biraz gergin geçebilir. İş ortaklarınız ve aile büyüklerinizle aranızda çatışmalar çıkabilir.

Aslan

Sizi geciktiren şeyler bugün itibariyle bitiyor. Artık planlarınızı yapmanın ve toplanmanın vakti geldi. Bu yüzden harekete geçebilirsiniz.

Başak

Beklentileriniz gerçekleşiyor. Çok sevdiğiniz kişilerle bir arada olacak ve keyifli vakitler geçireceksiniz.

Terazi

Küçük şeyleri büyütmekten vazgeçin. Artık kayda değer olmayan şeyleri kafanıza takmayı bırakmalısınız.

Akrep

Akrep burcu olanlar için öncelikle sakin olmaları ve aç gözlü olmamları gereken bir gün. Fazlasını isterseniz zararlı çıkabilirsiniz.

Yay

Ok yaydan çıktı bir kere diyenlerdenseniz artık önlem almanın zamanı gelmiş demektir. Biraz kendinizi kontrol edebilirsiniz. Yay burcu için günlük burç yorumu bir hafta boyunca gerginlikleri söz konusu edecektir.

Oğlak

Bugün parasal hesaplar yapmaktan kaçının. Çünkü zararlı çıkabilirsiniz. Maddi konularda risk almayın ve gereksiz harcamalar yapmayın. Göze batan harcamalarınız size zarar verebilir.

Balık

Anneniz ya da ailedeki büyüklerinizle kavga etmeye çalışmayın. Bu tür gerginlikler uzadığında ciddi sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir. Ağzınıza gelen kelimeleri yutmaya çalışın ve susun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu