Burçlar

Burçlar Bugün

İnsanlar geleceklerini her zaman merak etmiştir. Bu merak sonucu burçlar bugün ne söylüyor, ne tür haberler var merak edilir.

Birçok kişi burçlar kuşağında hangi burca mensup olduğunu bilmemektedir. Ancak otomatik hesaplayıcılar sayesinde kişinin doğum günü ve doğum saatini bilmesi durumunda burcunu da yükselen burcunu da öğrenebiliyorlar. Burçlar insanları 12 farklı kişilik özelliğine ayırmaz. Çünkü herkesin doğum saati, yükseleni, alçalanı ya da diğer gezegensel konumlara göre yaşantısı farklıdır.

Yükselen Burçlar

Yükselen burç insanların doğduğu sırada yükselişte olan burçtur. Kişinin genel özelliklerini etkileyen bir burçtur. Doğum saati net olarak bilinen kişiler otomatik hesaplayıcılar sayesinde yükselen burçlarını bilebilir.

Alçalan Burçlar

Alçalan burçlar denildiğinde doğum esnasında alçalan burç anlamına gelir. Ama bu burcunuzun karşıt burcu değildir. Çünkü sınırda olanlar için alçalan burç farklı bir burç olabilir. Alçalan burç, kişinin evlilik ve ilişkiler konusundaki durumunu işaret eden burçtur.

Burç Yorumları Nasıl Okunur?

Günlük burç yorumlarınızı okurken sadece güneş burcunuzu okumanız yetmez. Yükselen burcunuzu da okumanız gerekmektedir. Alçalan burç ise evlilik ve ilişkiler konusunda yorum yapmanızı sağlar. Astrolojiyle ilgili bilgi sahibi olan kişiler tüm gezegensel konumları dikkate alarak hesaplama yapmaktadır. Yorumların tutarlı olması için de bu burçların hesaba katılması son derece önemlidir.

Astroloji Neleri İşaret Eder?

Astroloji geleceğe dair planlarımızı yapmak için belirli tarihlerdeki gezegensel konumlar incelenerek bunun etkilerini tahmin etmeye çalışır. Yani falcılıkla büyülerle ilgisi yoktur. Tamamen matematiksel hesaplamaların söz konusu olduğu astrolojide bilgi sahibi olan kişiler doğru işaretleri takip ederek planlarının daha etkin biçimde gerçekleşmesini sağlayabilir. Her gün burç yorumları konusunda bilgi arayan biriyseniz, siz de astrolojinin matematiksel hesaplarına önem gösteriyorsunuz demektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu