Dekorasyon

Evde Uygulayabileceğiniz 5 Farklı Tavan Dekorasyon Fikri

Evde Uygulayabileceğiniz 5 Farklı Tavan Dekorasyon Fikri adlı yazımızda zamanın yeni ev trendlerini ve elde yapabileceğiniz yeni fikirlerden bahsedeceğiz.

Evde uygulayabileceğiniz 5 farklı tavan dekorasyon fikri  denince ilk akla avizeler gelebilir ama bundan çok daha fazlası var.

1.Tavanınızda Led Işıklandırma

Tavanlarınıza kristal avize ve lambalar dışında farklı bir aydınlık getirmek istiyorsanız uygun fiyatlı ve enerji tasarruflu mini ledler tam size göre. Farklı renklere kumanda ile getirilebilen bu küçük ışıklar odayı tamamen başka gösterebilir. Işığı farklı yerlere yayarak bütün odayı aynı derecede hafifçe aydınlatır.

2.Tavana Klasik Resim

Tavana resim yapmak kendi özgün dokunuşunuzu odanıza eklemenin en kolay yolu. Salonunuza veya yatak odanıza yapacağınız süslemeler ile evinize müzeyi veya bir klasik tabloyu getirerek kafanızı kaldırdığınızda başka dünyalara geçebilirsiniz.

3.Tavan Görüntü Sistemleri

Tavanda ışıklı doğa resimleri kendinize ve odanıza yapabileceğiniz en büyük iyilik. Doğayı evinize bitkiler veya sevimli evcil hayvanlarla getiremiyor veya onlara sahip olamıyorsanız ledli doğa resimlerini tavana yaptırmak çok iyi bir fikir.

Sonbahar yaprakları uçuşan bir resim ile pespembe kiraz ağaçlarının dallarına bakmak arasındaki kararı vermek size kalmış.

Elbette bu doğa resimleri alt başlığımıza akvaryum ve deniz manzaralarını eklemezsek eksik kalırız. Rengarenk balık ve mercanların dansını tavanınızda izleyin.

4.Tavanınız Gökyüzünüz

Gökyüzü temalı tavan süslemeleri doğa türünden tamamen ayrılıyor çünkü başınızın üstünde sıkıcı bembeyaz bir duvar parçası yerine masmavi bir gökyüzü ve beyaz bulutlar ya da kıpkırmızı bir gün batımı izlemek tam bir cennet olur.

5.Her Çeşit Ve Malzemeden Lamba Süsleri

Klasik sıkıcı avizelerden bıktığınızda elinize geçen ilk şey ile ışıkların efendisi olabilirsiniz. Gramofon kağıdı veya tül gibi kolay bulunabilir ve hızlı işlenebilir malzemeler ile bile ışığınızı binbir türlü ışıldatabilirsiniz.

Top şekline getirilen katlanmış kağıtlar ya da cam boncukları tellerle birleştirerek lambanın etrafına sarmal haline getirerek asmak pratik ve eğlenceli olabilir.

Çocuklarınızın odaları içen kağıttan uçaklar veya origami hayvanlar yaparak çocuklarınızın başları üstüne küçük detaylar ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu