Burçlar

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Aslan burcu erkekleri ve kadınları size sunduğumuz haftalık burç yorumları ile bu hafta sizi etkileyecek olaylardan haberdar olabilirsiniz.

Aslan Burcu Kadını Haftalık Burç Yorumları

Liderliğin ve hırsın temsi olan aslan burcu her zaman hayat karşısında elde ettiği başarıları ile bilinir. Aslan kadını girdiği ortamda hemen grup lideri gibi hareket eder. Aslan kadının bu cesur hamleleri ise insanları hayrete düşürür. Bu bakımdan da girdiği ortamda tüm bakışlar aslan kadının üzerine çevrilir.

Aslan kadını bir süredir bazı kararları almak için harekete geçmeyi planlar. İşte bu hafta hayatınızda radikal değişikliklerin yapılmasının zamanıdır. Özellikle ilişki anlamında alacağınız kararlar sizi daha büyük mutluluklara sürükler. Yaşadığı ilişkiden sıkılan aslan kadınları, bu ilişkiyi sürdürmeye deva eder. Ancak bu hafta ciddi anlamda kendini bu zincirlenmiş histen kurtarmayı düşünür. Aslan burcu kadını bu hafta itibari ile de özgürlüğünü ele geçirir. Her şeyi alttan alan yapınızı bu hafta daha fazla sürdüremeyeceğiniz anladınız. Sizi egemenliği altına alan bu ilişkiden kurtararak, rahatlık hissini elde edebilirsiniz.

Aslan kadınları sadece duygusal ilişkilerinde değil, arkadaşlık ilişkilerinde de bir takım yol ayrılıkları yaşar. Yanınızda dost olarak görülen ancak arkanızdan farklı davranan bir takım insanlar var. Bunları görmemezlikten gelmeye de bu hafta son veriyorsunuz. Sizin için hep iyi olanlar etrafınızda durmalıdır.

Aslan Burcu Erkeği Haftalık Burç Yorumu

Aslan burcu erkeği sürekli olarak lider özellik içerisindedir. Ancak bu liderlik özelliği kimi zaman en yakınınızdaki kişilerin yaptığı hataları görmemeye de neden olur. Aynı aslan burcu kadını gibi aslan burcu erkeği de arkadaşım dediği bazı kişileri yanlışları nedeni ile hayatından çıkarır. Bu sayede de etrafınıza daha dikkatli bakacağınız bir hafta yaşarsınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu