Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? İster iş hayatı olsun isterse aşk hayatı olsun, Akrepler için tutku olmazsa olmazdır. Bir Akrep ile birlikte yola çıkmışsanız sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Dostlukları paha biçilmezdir. Siz eliniz bırakmak isteseniz bile o sizi bırakmaz. Kafasına bir işi yapmayı koyduysa onu mutlaka yapar. Bir işte kaybetmeyi sevmez fakat kaybedecek olsa dahi bunu yenilgi olarak görmez. Çünkü kazandığı deneyimler her şeyden önemlidir. Aşk ve seks vazgeçemediği iki konudur. İddialı olmak onların ikinci adıdır. Leopar desen kıyafetler gibi iddialı kostümleri tercih eden yegâne burçtur. Bunun yanında çok sabırlıdırlar. Bir konuda kendi istediği olsun istese de beklemeyi ve akışta kalmayı tercih eder. Kolay kolay güvenmezler. Bu yüzden dostları sınırlıdır. Agresif bir yönü de mevcuttur. Kolay kolay yanına yaklaştırmaz. Dostlukları her ne kadar iyi olursa olsun kendilerine sakladıkları bir sırları mutlaka vardır. Burçlara dair her şey konusunda Akrep burcunu, anlat anlat bitmez kelimesiyle özetlemiş olalım.

Akrep Kadını

Tutkulu ve aşk hayatını yoğun yaşamayı seven Akrep kadını, sekse olan düşkünlüğü ile bilinir. Takdir edilmeyi sever, şampiyon belli ikinci kim modunda yaşarlar. Duygular konusunda ortası yoktur. Siyah ve beyaz olarak görürler hayatı. Kişiler hayatlarında ya vardır ya da yoktur. Mış gibi davranmayı sevmezler. Yalan söylenmesinden asla hoşlanmazlar ve böyle bir durumla karşılaşırlarsa da tepkileri epeyce sert olur. Sezgileri çok güçlü olan Akrep kadınını asla kandıramazsınız. Size baktığında olayları tahmin etmesi hiç de zor değildir.

Akrep Erkeği

Partnerine ilk etapta açılmakta oldukça zorlanırlar. Ancak bu dönemi atlattıktan sonra sevdiklerine çok bağlanırlar. Tutkulu bir ilişkinin en önemli temsilcisidir. Hedef odaklıdırlar ve çok zekidirler. Bir Akrep burcu erkeğini kandırmak olanaksızdır. Su grubu elementinin getirdiği sezgisel yetenekleri sayesinde olaylara hemen vâkıf olur. Herhangi birinden emir almaktan nefret ederler. Hep bir lider olma arzusu içindedirler. Sahiplenici ve oto kontrolcü oldukları doğrudur ancak partnerinin böyle bir tavır içinde olmasını istemezler. Güçlü bir karaktere sahip oldukları için zayıf kişilikli bireylerden hoşlanmazlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu