Moda

Yeni Yılın En Trend 5 Çanta Modeli

Çanta modelleri en az değişim gösteren modeller arasında bulunmaktadır. Moda sektöründe çanta ve ayakkabılara verilen önem her geçen gün artıyor. Tarza bütünlükte şıklık gözüyle bakan modacılar, birbirinden farklı çanta modelleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni yılda da dikkat çeken birçok çanta modeli bulunuyor.

Yeni Yılın Çanta Modelleri

  1. Bel çantaları, yeni yılda farklılık yaratmayı başaran çanta modelleri arasına girmeyi başardı. Başta moda dünyasına garip gelen bu çanta modeli, kısa bir sürede kendini benimsetmeyi başardı. Sokakta rahatlıkla takılabilen bel çantası, hem spor hem de şık kombinelerde rahatlıkla kullanılan bir model. Yeni yılda trend olan bu çanta modelinin birçok rengi ve çeşidide bulunuyor.
  2. Yazılı çanta modelleri, yeni yılda trend olan çanta modellerinden biridir. Birçok markada yazılı çanta modellerini bulmanız mümkün. Özellikle yazı kısmını elinize geçirip tutabileceğiniz modeller oldukça kullanışlı. Yazılı çanta modellerinin de birçok rengini ve çeşidini bulmanız mümkündür.
  3. Metal Halkalı çanta modelleri özellikle yandan asılan çanta modellerinde yer alan detaylardan. Ön detaya hareketlilik kazandıran metal halkalı çantaları gerek kol çantalarında gerek yandan takılan çantalarda görmeniz mümkün.
  4. Büyük çanta modelleri yeni yılla beraber yeniden trend olan çanta modellerinden biri olmayı başardı. Bir dönemler moda olan büyük çanta modelleri şimdi farklı ve yeni formları ile yeniden karşımıza çıkıyor. Kullanışlı bir çanta modeli olan büyük çanta modelleri, özellikle fonksiyonları ve farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken bir çanta modeli. Büyük çanta modelleri, sokak modasında uzun bir süre daha kullanılacakmış gibi görünüyor.
  5. Bohem bir havaya sahip olan çanta modelleri, trend çanta modelleri arasında olmayı başardı. Uzun bir süre trend çanta modelleri arasında olan bu çantalar, sokak modasında adından sıkça söz ettirecekmiş gibi duruyor.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu