Moda

Ünlü Gelinlerin Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçmek gerçekten de zor iş. Bu yüzden en iyi alternatifleri bulabilmek için ünlülerin gelinlik modelleri baz alınarak modaya uygun kararlar verilebilir.

Her kadın evlilik gününde güzel olmak ve tüm ilgiyi üzerinde tutmak ister. Bu yüzden doğru seçimleri yapabilmek için hangi modelin kendisine yakışacağını ve hangi gelinlikleri seçerse daha şık görüneceğini öğrenmesi gerekir.

Gelinlik seçerken doğru kararı verebilmek için vücudunuza uygun gelinlik modeli hangisi bilmeniz gerekecektir. Bunu araştırırken size vücut şekli olarak benzeyen gelinlerden ilham alabilirsiniz. Böylece doğru seçimleri yaparak gelinlik modasına en uygun olan ürünleri giyindiğinizde göz alıcı görünüme kavuşabilirsiniz.

Ünlülerin Gelinlik Modelleri

Serena Williams evlendiğinde prenses model gelinlik tercih etmişti. Biraz kilolu olduğunuz için size bu modelin yakışmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Williams’ın gelinliği kendisine çok yakışmıştı.

Kate Moss gibi sade modeller tercih etmek istediğinizde marjinal tasarımlar yaptırabilirsiniz. Sofia Vergara Zuhair Murad tasarımlı bir gelinlikle imzasını atmıştı. Oldukça şık olan gelinlik A kesim modeliyle dikkat çekmişti.

Ciara’nın gelinliği ise Dantel detayları ve hareketli görünümüyle göğüs dekoltesinin seksapelinin görünürlüğünü gölgede bırakmıştı. Ünlülerin gelinlik modelleri genelde Alexander Mc Queen, Zuhair Murad, Victoria Beckham gibi isimlerin imzasını taşıdığı için bu modacılardan tercih ediliyor.

Marjinal Tarzlar İçin Whitney Port

Whitney Port arkası uzun ve kuyruklu, ön kısmı kısa olan bir gelinlik tercih etmişti. Bu gelinlik modeli oldukça dikkat çekici işlemelerle süslenmiş, ayakkabılar da gelinlikle uyumlu süslemelerle tamamlanmıştı.

Geri Halliwel gibi geleneksel model tercih edecekseniz, dantelli ve A kesim gelinliğinizi sade bir buketle tamamlayabilirsiniz. Genelde boy ve kiloya göre seçilen ünlülerin gelinlik modelleri kişiye özel dikildiğinden, bedeninizde kusurları kapatacak modelleri de tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu