Dekorasyon

Modern Mekanlara Farklı Bir Dokunuş: Loft Tarzı Dekorasyon

Modern mekanlara farklı bir dokunuş: loft tarzı dekorasyonlar modernin ve klasikliği yansıtmaktadır. Loft tarzı dekorasyonlar stili 70’li yılların en moda tercihleriydi.

Modern mekanlara farklı bir dokunuş: loft tarzı dekorasyon yaşam alanına sahip olmak bir ayrıcalıktır. Geçmişi ve geleceği bir arada bulunduran trendler arasında yerini almaktadır. Dekorasyonun incelikleri ve ilhamını şehirden almaya çalışan modern bir ev ortamıdır. Sizde böyle bir eve sahip olmak isterseniz önerilerimize göz atabilirsiniz.

Loft aslında hem özgürlüğü hem de sıra dışılığı yansıtır. Bu da evinizde ve yaşam alanınızda sizin rahat etmeyi seven bir kişiliğiniz olduğunu göstermektedir. Mobilyalarınızda ya da dekorasyonlarınızda özgürlüğünüzün kısıtlanacağı ortamları ön plana çıkararak samimi bir hava yansıtmak loft sitilinin kendi içindeki amacıdır. Her şey orijinal olmalı. Sıcaklık ile soğukluk bir arada bulunmalıdır. Metal ile ahşap aynı yerde bulunmalıdır.

Yüksek tavanlı ve ferah odalara sahip olmak için loft evlerin en belirgin özelliklerinden biridir. Bu yüksek tavanlar, asma katlar, büyük pencereler, tuğla ya da brüt beton detayları, açıkta bırakılan tesisat boruları loft evlerin olmazsa olmazları arasındadır. Eğer evinizi dekore etmez isterseniz açık krişler, sıvanmamış beton görüntüleri ve tuğlaların açıkça sergilenmeleri gerekir. Loft evlerin trendlerine ayak uydurmak için deri kaplamalı koltuklara yönelmelisiniz. Ayrıca dekorasyonu desteklemek asına deri ve ahşap detayları birleştirebilirsiniz. Dilerseniz aksesuar olarak modern heykellere yer açabilirsiniz.

Evinizdeki kullanacağınız parçaların abartıdan uzak olması gerekir. Ahşap ve metali bir araya getirmek için bir kitaplık ekleyebilirsiniz. Metal bir kitaplık yaşam alanınızı zenginleştirecektir.

Loft Tarzı Dekorasyonlarda Sanayi Tipi Mutfak

Farklı bir dokunuş katmak isterseniz, alüminyum tarzı metal malzemeler kullanabilirsiniz. Ayrıca metali mutfakta da sergileyebilirsiniz. Metaldeki soğuk görüntüyü ahşabın sıcaklığı ile dengeleyebilir, minimal bir görüntü yakalayabilirsiniz. Tesisat borularını ve havalandırma sistemlerini de açıkça sergileyerek dürüstlük ilkesini yakalamış olursunuz.

Loft tarzı evlerinizde karışık stiller hem dekorasyonda hem de mobilyalarda kullanabilirsiniz. Ancak kalabalık bir iç mekan olmasına da engel olmalısınız. Sade görünümlü ahşap veya metal bir karyola ile loft stilini de tamamlamış olursunuz. Bitkileri de ve tabloları da kullanarak samimi bir hava yakalayabilirsiniz. Bitkilerin büyük olanları ya da küçük olanları alanınıza göre tercih edebilirsiniz. Evinizde az eşya olmasına dikkat etmelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu