Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

28 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarını inceleyebileceğiniz yazımızda kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Birçok kişi doğru cevapları öğrenebilmek için gezegenlerin kendi burcuna etkisini merak ediyor.

Burç yorumları konusunda haftalık gezegensel hareketlerin size nasıl etkisinin olacağını merak ediyorsanız, yay dolunayı ve ve diğer etkilere dikkat etmeniz gerekecek. 28 mayıs burç yorumları ve her burca etkileri şu şekilde.

Yükselen Koç: Hayatınız harekete geçecek ve yıldızlar sizi gerilimli etkileyecek kırıcı olmayın ve resmi konularda krizleri çözün. Seyahat problemlerini çözün.

Yükselen Boğa: Para ve miras konularında sevinebilirsiniz. Sağlık konusunda harcamalar yapabilirsiniz. Evliliğinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Yükselen İkizler: Partnerinizle birbirinizi kırmadan hareket etmeniz son derece önemli. Aksi halde ayrılıklar yaşanabilir. Resmi işlerde aldanabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Kendinizin ya da yakınlarınızın sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Bazı olaylar size neyin hayal neyin gerçek olduğunu çok daha kolay anlatacak.

Yükselen Aslan: Bir kişiyle ya da yerle olan bağlantınızı kesebilirsiniz. Aşk konusunda ciddi kararlar almanın doğru olmadığı bir hafta içindesiniz.

Yükselen Başak: İstifa etmeyi düşünebilirsiniz. Burç yorumları konusunda aradığınızı bulmak isterseniz, gerilimlerin ayrılıklara neden olacağını bilmelisiniz.

Yükselen Terazi: Bir yakın ya da akraba resmi konularda sizi üzebilir. Bununla birlikte anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep: Para gibi konularda sorun yaşayabilirsiniz. Doğru çözümler bulmak için acele karar vermemelisiniz.

Yükselen Yay: Gerçekçi ve sakin olmanız gereken bir dönem içindesiniz. Faydasız ilişkilerden kurtulmak için uygun bir dönem içindesiniz.

Yükselen Oğlak: Sağlıkla ilgili durumlarda bir insanla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden doğru kararlar vermek için uygun bir dönem değil.

Ykselen Kova: Kovalar 2018 haziran burç yorumları konusunda en sakin olması gereken kişiler. Çünkü herkes yeterince gergin ve stresli bir hafta geçirecek.

Yükselen Balık: İş değişiklikleri ve taşınmalar söz konusu olabilir. Ailede yol ayrımları ve dedikodular söz konusu olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu