Yaşam

Bu Ayakkabıları Giymenin Zamanı Yok

Geçen her senenin kendine özel bir modası bulunuyor. Bu moda içerisinde yer alan şeylerden birisi ise ayakkabılar. Özellikle kadınlar için günün modası çok önemli. Bunun yanı sıra moda içerisinde yer alıp da değişmeyen birçok şey var. Kadınlar için en sık tercih edilen ayakkabı topuklular.

Pembe Parlak Topuklu Ayakkabı
Pembe Parlak Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabıları günlük hayat içerisinde ya da gezerken kullanabiliyorsunuz. Ancak bunun yanı sıra alternatif olarak kullanabileceğiniz ayakkabılardan birisi ise spor modeller. İyi bir kombin ile aradığınız şıklığı yakalayabileceksiniz. Son yılların en sık tercih edilen ayakkabılarından birisi ise babetler. Hemen her kadının tercih ettiği bu modeller bir B planı olarak kullanılabilir.

Kaliteli ve Şık Ayakkabı Modelleri

Piyasa içerisinde yer alan birbirinden şık kadın ayakkabı modelleri yer alıyor. Topuklulara alternatif olarak üretilen spor ayakkabılar ve babetlerden sonra gelen diğer bir model ise stiletto olarak adlandırılan şık tasarımlı ayakkabılar. Gerek spor kıyafetlerinizin altına giyebileceğiniz bu modeli aynı zamanda iş içerisinde de rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Yılan Derisi Stiletto
Yılan Derisi Stiletto

Son olarak alternatifler içerisinde yer alan ayakkabılardan bir tanesi ise statement ayakkabı. Dış yüzeyinde yer alan farklı şekiller ya da kabartmalar sayesinde ilgi çeken bu modelde beklenilen şıklığı ortaya çıkarabilmenin en kolay yolları arasında yer alıyor. Günün modasının yanı sıra demirbaş olarak kullanılan modeller içerisinden de tercih yapılabilir. Çok daha fazlası için sıkı bir takip ve iyi giyinmek önemli bir ayrıntı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu