Burçlar

Boğa Burcu Aşkı ve Cinselliği Nasıl Yaşar?

Boğa Burcu Aşkı ve Cinselliği Nasıl Yaşar? Boğa burcu için cinsellik çok aşırı derecede önemlidir. Duygularını çok kolay açığa vurmazlar fakat derin ve güçlü hisleri vardır. Yüzeysel gelip geçici ilişkiler yerine kalıcı ve sağlam ilişkileri tercih ederler.

Boğa Burcu Aşkı ve Cinselliği Nasıl Yaşar? Bir ilişkiye sahip olmak veya bir başkasına ait olmak kavramları onlar için önemlidir. Sevgi konularında güvenmek çok önemlidir. Bu nedenle en sadık burçlar boğalardır. Gerçekten sevdikleri ve sahiplendikleri bir kişiye son derece dürüst ve sadık davranırlar.

Boğa erkekleri para konularında tutumlu olmalarına rağmen sevdiği insanı için para harcamaktan çekinmez. Paranın elde edebileceği güzellikleri konfor ve lüksü eşine sunabilir. Boğa burçları kadın ya da erkek olsun çok fazla sahiplenici ve kıskanç olabilir. İlişkilerde başka kişilerle arkadaşlıklarınızı hoşgörü ile karşılama tepkileri çok sert olabilir. Cinsel dürtüleri ve istekleri kuvvetlidir. Boğa erkeği ve boğa kadını da cinsel yönden güçlüdür. İlişkilerinde cinsel yönden tatmin olmak boğa burcu için çok önemlidir.

Boğa Burçlarının Sağlığı

Boğa burcu fiziksel olarak zodyakta vücudun üst bölgesini yönetir. boğaz kısmı ve boyun kısmı hassastır. Boğa burçları bu bölgelerde oluşabilecek hastalıklara karşı doğal olarak biraz daha hassastır. Soğuk algınlığı, bademcik, anjini, faranjit ile ilgili problemler daha fazla görülebilir. Soğuk havalarda dikkat etmezlerse boğaz ağrısı, bronşit, enfeksiyon, ses kısılması gibi sorunlar yaşayabilirler.

Güçlü ve sağlıklı bir bünyeye sahiptir. Fiziksel yapıları da orta veya kısa boylu, iri gözlü, tombul bir yüz, geniş omuzlar, kısa ve kalın boyunları dikkat çekicidir. Özellik ve boğa kadınları Venüs’ün etkisi ile güzel ve çekici olurlar. Boğa burçları genellikle tatlı yemeye düşkünlükleri nedeniyle de erken yaşlardan itibaren bazı kilo sorunları yaşayabilir. Buna bağlı problemlerle de karşılaşabilirler.

Beş duyuya hitap eden tüm renkler boğa burcu kadını için önemlidir. Dişil enerjilerini erkelere yaymak ve hissettirmek onlar için sond erece önemlidir. Yemek yapmayı da yemeği de çok severler. Bu nedenle zaman zaman kilo problemleri olabilir. Boğa burcu kadınları misafiri ve misafir ağırlamayı sever yemeğe düşkün olduklarından, yedirmeyi de sever. Ziyafet sofraları hazırlamayı sever. Boğa burcu kadınına sadık ve dürüst davranın. Eğer yanında olduğunuzu hissederse sizinle birlikte tüm zorluklara göğüs gerecektir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu