Teknoloji

Apple Randevu Almak İçin Yapılması Gerekenler

Apple Randevu Almak İçin Yapılması Gerekenler nelerdir? Apple pek çok kişinin kullandığı dünya çapında bir markadır. Bazen bazı teknik nedenlerden dolayı randevu almak gerekir. Peki Apple randevu nasıl alınır?

Apple Randevu Almak İçin Yapılması Gerekenler nelerdir? sorusu Apple kullanıcılarının merak ettiği bir konudur. Çünkü teknik sıkıntılar nedeniyle alınmak istenen randevu her zaman kolay bir şekilde mümkün olmuyor.

Iphone, mac veya İpad için randevu alınması gereken durumlar yaşanabilir. Bu şekilde bir durum yaşandığı zaman gidilebilecek en doğru yer Apple Store’dir. Ülkemizde Apple kullanımı oldukça fazla fakat Apple Store sayısı kullanım sayısına göre daha azdır. Bu sebepten dolayı randevu almak zor olabilmektedir. Apple Store’den randevu alabilmek için uygulanması gereken bazı ipuçları mevcuttur. Bu ipuçlarını randevu almakta zorluk yaşayan her Apple kullanıcısı Apple randevu alma ipuçlarını bilmelidir.

Apple Randevu Almak İçin Yapılması Gerekenler

Apple randevu almak için yapılması gerekenler nelerdir sorusu incelenmeden önce bilinmesi gereken önemli bir husus, Apple kendi sitesinde bununla ilgili bilgi paylaşmaktadır. Bu bilgiyi içeren linke tıklayıp, doğrudan Apple teknik servis hizmeti alınabilmektedir. Apple kullanıcılarına oldukça güzel bir avantaj sağlamaktadır. Bu avantaja göre, diğer marka kullanıcıları gibi cihazı bırakıp, günlerce tadilattan gelmesi beklenmemekte, cihaz tamiri yarım saat kadar sürmektedir. Peki Apple kolay randevu almak için yapılması gerekenler nelerdir?

  • Normal şartlar içerisinde Apple’den doğrudan randevu almak yeterlidir fakat alınamadığı durumlarda, randevu alımını kolaylaştırmak için sadece tek bir cihaza bağlı kalmadan, imkân doğrultusunda mevcutsa farklı bilgisayarlardan da denemek, randevu alma şansını arttırmaktadır.
  • Zaman kısmı da oldukça önem arz etmektedir. Yani herkesin giriş yapabileceği öğle vakitlerinde değil de gece vaktinde yani randevu alımına talebin en az olduğu zaman diliminde randevu almayı denemek, randevu şansını yükseltmektedir.
  • Randevu satımı yapıldığı pek çok kişi tarafında bilinmiyor olabilir. Aslında bu durumu meslek haline getiren kişiler bile mevcut. Yani bununla ilgili sitelere girip, alınan randevuyu satmak isteyen kişilerden Apple için randevu almak mümkündür.
  • Ve son olarak yetkili servislere danışarak da sorunun çözümüne ulaşmak mümkün olabilir.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu