Güzellik

Freck Yourself ile Sahte Çil Yapımı

Günümüzde farklı tarz ve görünüşler için çeşitli trendler oluşmaktadır. Freck yourself ile sahte çil yapımı günümüzün yeni trendi olarak göze çarpmaktadır.

Artık bayanlar farklı ve dikkat çekici görünmek için sürekli yeni arayışlar içine girmektedir. Bunun sonucu olarak da dönem dönem farklı uygulamalar popüler hale gelmiştir. Bunlar içerisinde Freck yourself ile sahte çil yapımı son dönemin en popüler uygulamalarından biri haline gelmiştir.

Artık kıyafetlerde olan moda akımı makyaj ve güzellik uygulamalarında da kendini göstermektedir. Hatta bu durum geçmişte kadınların kurtulmak istedikleri çillerin günümüzde oldukça popüler bir hal almış durumdadır. Bunun içinde en çok kullanılan Freck Yourself yöntemidir.

Freck Yourself İle Sahte Çil Görünümü

Çillerin görüntü anlamda farklı ve etkileyici bir tarz kazandırdığını düşünen bayanlar günümüzde uyguladıkları yöntemlerle kısa süreli çil görünümü sağlamaktadırlar. Bu yöntemle he günümüzün popülerliği yakalanırken hem de kısa süreli olması ile daha sonra herhangi bir iz kalmadan çiller yol olmaktadır. Bu işlem şu şekilde yapılmaktadır;

Freck Yourself sahte çil seti sayesinde 2 gün süren doğal görünümlü çillere kavuşulabilmektedir. Hem de bu uygulamayı evde tek başınıza rahatlıkla yapma imkânınız bulunmaktadır. Bu sahte çil setinin içerisinde çil şablonu ve çil uygulaması için kozmetik ürünü yer almaktadır. Kendinden yapışkanlı şablon sayesinde sahte çilelerin oluşmasını istediğiniz yere sürerek bir süre beklenmeli ve çıkarılmalıdır. Bu uygulamanda sonra 2 gün süre ile uygulamanın yapıldığı yerlerde doğal görünümlü sahte çiller oluşacaktır. 3 günlük düzenli kullanım ile çillerin görülme süresini bir haftaya kadar uzatmak mümkün olmaktadır. Bu sayede hem modayı takip etmiş hem de sağlık ve doğal görünümlü çillere kavuşmuş olmaktasınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu