Yaşam

Ekstra Dar Kalıp Pantolonlar İle Gelen Şıklık!

Ekstra Dar Kalıp Pantolonlar İle Gelen Şıklık!

2015 Sonbahar pantolon modası birçok yeniliği beraberinde getirmektedir ve bu konuda ekstra dar kalıp pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Dar kalıp konusu son yıllarda oldukça revaçtadır. Hem kazaklarda hem gömleklerde hem montlarda hem de pantolonlarda bu akım sıklıkla karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Bu konudaki tercihler biraz riskli olsa da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ekstra Dar Kalıp Pantolonlar İle Gelen Şıklık!

Ekstra dar kalıp pantolonlar konusunda özellikle likralı kumaşlar ön plandadır. Yani tayt rahatlığı ile ekstra dar kalıbın şıklığını bir arada yaşamanız mümkündür. Bunun yanı sıra, jean pantolonlarda da bu akıma rastlamak mümkündür. Jean pantolonlarda dikkat çekici darlıkta pantolonlar ile şıklık elde edebilirsiniz. Özellikle yırtık detaylı modellerde bu tarza rastlamak mümkündür.

Ekstra dar kalıp pantolonlar konusunda kumaş modeller de ön plana çıkmaktadır. Bu tarz pantolonları tercih ederken mutlaka bel ve bacak kalınlığınıza dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sonuç olumsuz olacaktır. Bu pantolonlarda açık renklerin daha fazla ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu pantolonlarda jean tercih edildiğinde spor ayakkabı, kumaşlarda ise topuklu ayakkabılar daha sık tercih edilmektedir.

Ekstra Dar Kalıp Pantolonlar İle Gelen Şıklık!

Ekstra dar kalıp pantolonlar dar kesim gömlekler ile kombin edildiğinde sonuç olumlu olmaktadır. Bunun yanı sıra spor tarzda t-shirt ve dar kesim montlar ile de şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Renk uyumuna da dikkat etmeniz son derece önemlidir. Bu pantolonlar ile aksesuar kullanımı da son derece önemlidir ve dikkatli tercih yapılması gerekmektedir.

Ekstra dar kalıp pantolonlar konusunda birçok önemli firma çeşitlerini takipçilerin beğenisine sunmaktadır. Bu pantolonları tercih etmeden önce saydığımız tüm etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Böylece dikkat çekici bir şıklık elde etmeniz mümkün olacaktır. Sonbahar’da sokak stilinde dar kalıp modellerin ayrı bir yeri ve önemi vardır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu